Chlorella Green Ways

Chlorella Green Ways

obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek. Je jedním z nejbohatších zdrojů zeleného barviva chlorofylu, jemuž vděčíme za život na této planetě. Chlorella Green Ways je vyráběna s ohledem na dva parametry. Jde o maximální míru zachování účinných látek a o jejich stravitelnost. Druhým kriteriem je čistota chlorelly. K tomu přispívá nutričně šetrná metoda sprejového sušení STEAM. Zaručuje nejen vysokou vstřebatelnost nutričních látek (minimálně 80 %), ale i minimální poškození buněčného obsahu.

Užitek Chlorelly Green Ways

Chlorella byla pro svět objevena nikoli díky masivní reklamě, ale proto, že skutečně funguje. Tato jednobuněčná sladkovodní řasapatří mezi nejjednodušší formy života, na nichž závisí formy vyšší, komplexnější a složitější. Je svébytná, samostatná a pro život dokonale vybavená. Podobně jako ostatní fotosyntetizující organismy je předpokladem a základem celého vyššího potravního i životního řetězce.

Zelené potraviny vytváří pevnou nutriční základnu pro váš pravděpodobně uspěchaný životní styl. Naše Chlorella vám zajistí kvalitní palivo pro zdravé fungování organismu. Můžete ji vnímat jako organicky pěstovanou zeleninu nejvyšší kvality, kterou nabízíme ve formě praktických tablet.

Návod k použití

Standardní denní množství Chlorelly Green Ways pro průměrného dospělého zdravého člověka je 5 g (20 tablet), při zvýšené zátěži lze užívat i výrazně vyšší dávky. Tablety je možné jíst jak nalačno, tak během jídla. Dodržujte však alespoň hodinový odstup mezi užitím chlorelly a jakýchkoliv léků podávaných ústy. Tabletky můžete cucat, kousat i polykat celé. Vždy je ale důkladně zapijte a dodržujte zvýšený pitný režim. Doporučujeme začít od menších dávek a postupně je navyšovat. Tím detoxikační proces proběhne pozvolna. Předávkování Chlorellou Green Ways – podobně jako předávkování zeleninou – nehrozí.