6 místností v těle, kde chlorella GW uklidí

6 „místností“ v těle, kde chlorella Green Ways uklidí

Chlorella je jednobuňěčná řasa. Jednobuňěčné řasy byly jedny z prvních živých organismů na naší planetě. Mají vysokou schopnost přežít ve znečišťěných a zaneřáděných podmínkách, které máme v současnosti jak na naší planetě, tak v našich tělech.

V podstatě se dá říct: „To co vidíme vně, je odrazem toho, co je uvnitř.“ PŘELOŽENO HOVOROVĚ: „BORDEL“ v okolí našich domů a bytů je pouhým odrazem nepořádku uvnitř nás samých!

 

Řasy jsou organismy, které se  nečistotami živí.  Využívají lidmi produkované „odpadní“ látky, které jim slouží k růstu a rozmnožování.  Generální jarní úklid začněte uvnitř sebe a pak teprve pokračujte do svého bytu a domu 😉

  • STŘEVO.  Zařazením řasy Chlorelly Green Ways do jídelníčku můžeme prospěšnou činnost řas nasměrovat do nitra svého těla. Stejně jako v přírodě řasy „očišťují“ námi lidmi „zaneřáděné“ životní prostředí, mohou čistit i uvnitř našeho střeva. Chlorella Green Ways má v sobě tzv. měkkou vlákninu, která jemně masíruje stěnu střeva a pomalu nenásilně z něj oloupává nánosy, které se ve střevě usadily. Díky své schopnosti čistit a živit se nečistotami na sebe navazuje pro lidské tělo škodlivé látky a odvádí je z těla pryč stolicí. To že řasa tuto práci dělá dobře můžete pozorovat na zelené barvě stolice. Já to sleduju u svého psa, když na procházkách poctivě sbírám, co jeho tělo už nepotřebuje :D:D.

 

  • IMUNITNÍ SYSTÉM. Dnes už je veřejným tajemstvím, že stav našeho střeva ovlivňuje významně náš IMUNITNÍ SYSTÉM. Právě proto vidíme většinou jako první projev konzumace chlorelly, zvýšení odolnosti proti chorobám. To byl i hlavní důvod, proč jsem já kdysi začala dávat chlorellu Green Ways svým dcerám.

 

  • JÁTRA. Kromě střeva, kde působí řasa hned po konzumaci, má chlorella pyrenoidosa Green Ways i další účinky. Tím, že očistí stěnu střeva, napomůže průchodu krve do jater, která ovlivňují DETOXIKACI našeho organismu. Řasa tak v první fázi omezí přísun toxických látek do jater tím, že značnou jejich část nabalí na sebe už ve střevě a odvede je stolicí pryč. V druhé fázi pak usnadní činnost játrům tím, že napomůže procesu vstřebávání živin do krve. Játrům se tak odlehčí a mají více času a prostoru „předat“ další část nahromaděných toxických látek do střev a stolice či do močových cest a moči a odvést je z těla.

 

  • LYMFA.  Čtvrtou oblastí, kde chlorella Green Ways pomůže je lymfatický systém. Lymfa je další tekutina, kde najdete spousty odpadních látek. Je to systém ovlivňující naši imunitu. V podstatě lze zjednodušeně říct, že toxiny, se kterými si tělo už nedokáže poradit a „nestíhá“ je standardními procesy vylučovat ven z těla, uloží do lymfatického systému. Všimněte si, že lidé trpící rakovinou mají většinou velký problém s lymfatickými uzlinami. Ty se ucpávají a rakoviné bujení se šíří po těle. Příčinou toho je právě obrovské překyselení organismu a hromadění škodlivin právě v lymfatickém systému, který protkává celé tělo. Mok, který sbírá tekutiny v krevních vlásečnicích, ale i přímo v tkáních dostává díky přítomnosti řasy chlorelly Green Ways v těle vzpruhu.  Přítomnost řasy v krevním oběhu a v krvi, donese řasu Green Ways až do tkání, kde přímo řasa „požírá“ toxické látky, které slouží pro její obživu. Když je „plná“, odchází znovu zpět do trávicího systému a stolicí či močí ven z těla. Takto rychle a promiňte mi ten výraz GENIÁLNĚ „generálně uklízí“ řasa naše tělo od toho, co jsme do něj za leta „naházeli“.

 

  • RYCHLOST JARNÍHO ÚKLIDU. A stejně jako u jarního úklidu. Nemůžete čekat, že ho stihnete za 5 minut. Pokud jste pár let nečistoty do těla „kydali“, chlorelle bude pár let čištění trvat.

 

  • ČISTOTA. Druhou nutnou podmínkou je, že načisto uklidíte pouze ČISTÝM HADREM. Pokud vezmete špinavý, tak si špínu po těle pouze „ROZPATLÁTE“. Proto za sebe doporučuju pouze chlorellu Green Ways.

 

2 odpovědi na “6 místností v těle, kde chlorella GW uklidí”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *