8 důvodů proč pít Ječmen Green Ways

Rychle zásobuje krev kyslíkem

V dnešní době, aby živou stravu v našem jídelníčku, pohledal. Po jídle cítíme únavu místo vzpruhy a energii nakopáváme kafem. Chvíli to naše tělo vydrží, ale pak se vzbouří a řekne dost a odejde na odpočinek – nemoc. Jsou cesty jak tomu zabránit a dlouhodobě tělu dodávat dostatek živin a výživných látek. Ječmen Green Ways je naprosto jistě jednou z těchto cest. A protože za sebe mám ráda cesty hodně jednoduché, míchám si usušený a pro mě rychle připravený nápoj doslova nabitý energií.

Dodává výživu až na úroveń buňky

Většina stravy se v lidském těle vstřebává skrze střeva. Protože, ale chudáci střeva jsou s rostoucím věkem, ale dnes už bohužel i u dětí plná nánosů na svých stěnách, jen velmi těžko se do krve a k buňkám skutečné živiny propracovávají. Ječmen Green Ways je nádherný v tom, že pracuje v těle komplexně. Nejprve očistí stěnu střeva, vyživí ji a pak o to rychleji putují další látky přímo do krve a následně ke každé buňce lidského těla. Tam ji odkyselují a omezují negativní účinky stresu, toxinů a další negativní vlivy. Zmenšuje tím prostor pro tvorbu nechtěných procesů v těle (zánětů, nemocí, rakovniného bujení a dalších neplech), a to až na buněk.

Odkyseluje naši psychiku 😉

Znáte přísloví, ve zdravém těle zdraví duch? Určitě ano. Možná si v běžném životě toto pravidlo neuvědomujeme, ale pravdou je že správně fungující tělesná schránka se odráží v naší náladě. Dostatek pohybu, dostatek kyslíku a živiny v těle přinesou dobrou náladu do našich všedních dní. Na nadarmo se říká, že kyselý člověk má i kyselé tělo.

Obsahuje látku tryptofan, která zlepšuje naši náladu

Velmi důležitou roli při vzniku rakoviny a civilizačních nemocí hraje stres. I zde jsou Zelené potraviny Green Ways® prospěšné. Protože Mladý ječmen Green Ways® obsahuje tryptofan, ze kterého se tvoří serotonin, hormon radosti a štěstí. Bez něj hloupneme a ztrácíme vyrovnanost a pocit štěstí.  Večer tělo přemění serotonin z Mladého ječmene na melatonin a my lépe usínáme.

Rychle regeneruje tělo u těžce psychicky i fyzicky pracujících lidí

Ječmen Green Ways můžete využít i jako regenerační nápoj po sportu, psychickém i fyzickém výkonu. Vhodný je i pro rychlou regeneraci po nejrůznějších operací (tam, kdy byste podle reklamy sahaly po wobenzymu). Zelený ječmen Green Ways pomáhá rychleji hojit prasklá svalová vlákna, pomáhá hojit operované klouby, vazy nebo zlomeniny, hojit tržné rány různého druhu. To všechno umí díky vysokému obsahu enzymů. V Ječmeni Green Ways jich najdete přes 20 různých druhů. Pro srovnání wobenzym jich obsahuje 9. Právě enzymy způsobují, že hojení probíhá daleko rychleji a bez komplikací. Moje zkušenost se zlomeninou ruky, je poloviční doba hojení oproti standardnímu předpokladu lékaře. Samozřejmě s hojnými dávkami Ječmene Green Ways.

Ječmen Green Ways výrazně podporuje imunitu

 • Díky obsahu 21 živých enzymů džus z mladého ječmene výrazně podporuje samo-uzdravovací procesy lidského těla.
 • Zvlášť potřebný je v případě, když se člověk s rakovinovým nádorem rozhodne podstoupit radio, nebo chemo terapii. V takovém případě chemické látky, nebo zásah záření silně snižují tolik potřebnou imunitu. Bez dobré imunity nemá tělo šanci svůj boj s nemocí vyhrát.
 • Pokud došlo k operaci nádoru, Mladý ječmen Green Ways® výrazně podporuje hojení operační rány.

Snižuje překyselení těla

 • Rakovinné buňky žijí v kyselém prostředí. Při pravidelném užívání Mladý ječmen Green Ways® výrazně zvyšuje PH, čímž narušuje podmínky, které rakovinné buňky a struktura metastází potřebuje pro své přežití.
 • Vytvoření mírně zásaditého prostředí v těle je prvním předpokladem k tomu, aby žádné rakovinné buňky v těle nevznikly, případně aby se již vzniklé rakovinné buňky nemohly dále množit.
 • PH moči, které se pohybuje pod 5,6, už se dá považovat za rakovinotvorné prostředí. Toto prostředí ve svém těle vytváříme sami svým životním stylem a stravou vlastně dobrovolně, byť nevědomky.
 • Vytvořením zásaditého prostředí pomáháme k cílené likvidaci rakovinných buněk, zásadité prostředí těla je pro rakovinné buňky jako jed pro zdravé. Samozřejmě je potřeba udělat daleko více zásadních změn. Rakovina je extrémní projev ne-mocného těla a žádá si extrémní zásahy do životního stylu, chceme – li na svém stavu opravdu něco změnit.
 • Jsou dvě úrovně, jak zatočit s překyselením těla:
  • Cíleně odstranit již nahromaděnou kyselost těla
  • Nevytvářet další kyselost přijímáním zakyselujících potravin, vytvářením stresu, atd.
 • Zelené potraviny jsou naprosto jednoznačně zásadotvorné !

Harmonizuje tělo

Mladý ječmen Green Ways® má adaptabilní účinky, tedy navozuje v těle stav harmonie a správného fungování, čímž dostává uživatele do psychické pohody. Kdy jindy člověk potřebuje být co nejvíce psychicky vyrovnaný, než při vážné nemoci? Psychika nemocného člověka – vůle žít a uzdravit se, je rozhodujícím faktorem při každém léčebném procesu.

 

2 odpovědi na “8 důvodů proč pít Ječmen Green Ways”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *