Lenka Fučíková

KDO JSEM

Jsem žena, máma a lektor yogy. Miluji svou práci ne proto, že učím, jak se zamotat do pozic jako vánočky, ale proto, že klienty mohu naučit vnímat vlastní tělo a milovat ho takové, jaké je. Pokud se naučíme milovat své tělo, je už jen krůček k tomu, abychom milovali svou duši a otevřel se nám ráj na zemi.

Zelené potraviny stály na začátku mé cesty k sama sobě.  Dnes jsou součástí mého jídelníčku hlavně proto, aby regenerovali mé tělo, kloubya duši. Nejen po intenzivním pohybovém zatížení, ale i po zátěžích ve formě stresu, kterého je dnešní svět plný.

Na cestě yogy jsem vybudovala a naplnila lekce v mnohých Pražských studiích, jako je Fitko Braník, Elixír Studio, Fitness For Joy a nově také Aquapalace.

Dnes je ale mou srdcovou záležitostí moje vlastní místo pro lekce yogy na Pražských Vinohradech v Ulici Francouzská 765/50, kde mě můžete najít předcvičovat 3x týdně. Věřím, že pokud vás yoga osloví a budete ladit se mnou jako člověkem, odejdete z hodin klidnější, spokojenější a zrelaxovanější. Vaše pleť a tvář se rozjasní a záda narovnají. A proto tuhle práci dělám.

Vítejte v mém světě yogy v centru Pražských Vinohrad    www.lenkafucikova.cz

NAMASTÉ