PODNIKÁNÍ

Dnes podnikat je určitě výzvou. Říká se, že kritické jsou pro rozvoj vlastní firmy 3 první roky. Dnes, když je mám za sebou, to mohu podepsat asi ne „vlastní krví“, ale vlastním potem určitě.

Lidé, kteří do toho nejdou si nedovedou představit tu spoustu „klacků“ pod nohama, které nám podnikatelům dnes hází pod nohy stát, legislativa, nevzdělanost jiných obodů a málo podnikatelské osvěty. Lidé mají představu, že máte spousty času, jen proto, že občas, když už vůbec nemůžete, posdílíte facebookem fotku ze sauny nebo kavárny, kde zaslouženě odpočíváte. Ale ty odpracované večery, brzká rána, už lidé moc vnímat nechtějí.

V podnikání doslova musíte překročit sami sebe, najít cesty z neřešitelných situací, na které nemáte peníze. Přesto hledáte a věříte. A úspěch je vám odměnou.

A odměna, ta stojí po těch 3 letech za to. Není ale vůbec finanční, odměnou je vaše svoboda a obrovská smysluplnost práce, kterou děláte. Proto ráno vstáváte s úsměvem a klidně jako já teď pracujete v sobotu, abyste uspěli. SVOBODA vždycky stojí za tu dřinu ;-).

Lenka Fučíková, lektorka yogy, majitelka studia yogy a vydavatelka časopisu YOGA Cherche La Femme

 

P O D N I K Á N Í

V záložce podnikání Vám  zprostředkujeme tipy, zkušenosti a náhledy na podnikatelský svět, které pomohly při budování našich firem a podnikatelských světů. Protože v začátku podnikání jsem se setkala s tím, že se moje okolí snažilo vydělat za každou cenu na můj úkor, aniž by cena versus hodnota poskytovaných služeb odpovídali, dávám na tomto místě k dispozici svá poučení, tak abyste nemuseli procházet stejnými „drahými“ zkušenostmi a mohli peníze investovat do rozvoje svého podnikání efektivněji.

Informace, na které se zaměříme je:

  • marketing, marketingová komunikace
  • feng shui zásady pro marketing a komunikaci
  • online i offline komunikace
  • účetnictví a legislativa
  • sebepoznání a seberozvoj